Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych 6.03.20r.

przez | 24 lutego, 2020

Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Logopedy zespół logopedów  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych, który odbędzie się 6.03.2020 r. w godz. 10-16 w budynku przy ul. Wodzisławskiej 201/7. Celem akcji jest ułatwienie rodzicom dzieci i młodzieży z zaburzeniami mowy do profesjonalnej diagnozy i rzetelnej konsultacji logopedycznej oraz rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej.

W ramach bezpłatnej pomocy logopedzi będą:

– udzielać porad i instruktaży logopedycznych,

– dokonywać wstępnych diagnoz mowy dzieci,

– przeprowadzać bezpłatne badania słuchu,

– ukierunkowywać dalsze oddziaływania pomocowe na rzecz dzieci.

Szczególnie zapraszamy Rodziców i Dzieci w wieku przedszkolnym. Okres przedszkolny to czas najbardziej intensywnego rozwoju mowy dzieci. To również czas, w którym można najbardziej efektywnie oddziaływać na kształtowanie się u nich umiejętności językowych i komunikacyjnych. W rozpoznaniu potrzeb dzieci w tym zakresie pomogą Państwu logopedzi z naszej Poradni. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 032 43 45 329 lub osobiście w sekretariacie poradni. Liczba miejsc ograniczona.

Jeżeli masz wątpliwości związane z mową swojego dziecka, coś Cię w tej sprawie niepokoi lub masz jakieś  pytania do logopedy serdecznie zapraszamy Cię z dzieckiem!

Badania prowadzą:

mgr Grażyna Tlołka – neurologopeda,

mgr Bożena Polaszek – surdologopeda,

mgr Katarzyna Planicka – Sroga – surodologopeda i neurologopeda. 

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *