Archiwum kategorii: Rok 2018

Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych 6.03.20r.

Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Logopedy zespół logopedów  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych, który odbędzie się 6.03.2020 r. w godz. 10-16 w budynku przy ul. Wodzisławskiej 201/7. Celem akcji jest ułatwienie rodzicom dzieci i młodzieży z zaburzeniami mowy do profesjonalnej… Czytaj dalej »

Program “Bliżej siebie”

Zakończył się program dla mam i dzieci pt. “Bliżej siebie”. Był realizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Stowarzyszenie Po prostu Partner, finansowany przez Urząd Miasta Żory. Ciekawe zajęcia, dużo emocji, łzy wzruszenia. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom 

40-lecie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Żorach

Za nami 40 lat pracy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Żorach. Z tej okazji 22 października zaprosiliśmy do wspólnego świętowania władze naszego miasta i przedstawicieli wszystkich placówek z którymi współpracujemy. Uroczystość uświetnił występ chóru Canticum Novum z Wodzisława Śląskiego oraz wykład psycholożki i felietonistki pani Katarzyny Miller. Uroczystość sponsorował Urząd Miasta Żory oraz Auchan Żory.