Archiwum kategorii: Rok 2016

INFORMACJA dla dyrektorów i nauczycieli

Informujemy, iż w związku z realnym zagrożeniem COVID-19 i niepewną sytuacją epidemiologiczną, w okresie jesienno- zimowym  2020/21r.   pracownicy Poradni służą pomocą w ramach wspierania psychologiczno- pedagogicznego szkół i przedszkoli w formie porad indywidualnych  dla nauczycieli, rodziców i dzieci na terenie  Poradni a także w formie  konsultacji telefonicznych.

Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych 6.03.20r.

Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Logopedy zespół logopedów  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Badań, Porad i Konsultacji Logopedycznych, który odbędzie się 6.03.2020 r. w godz. 10-16 w budynku przy ul. Wodzisławskiej 201/7. Celem akcji jest ułatwienie rodzicom dzieci i młodzieży z zaburzeniami mowy do profesjonalnej… Czytaj dalej »

Program “Bliżej siebie”

Zakończył się program dla mam i dzieci pt. “Bliżej siebie”. Był realizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Stowarzyszenie Po prostu Partner, finansowany przez Urząd Miasta Żory. Ciekawe zajęcia, dużo emocji, łzy wzruszenia. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom